Запрошуємо до центру робітничих професій!

Центр робітничих професій ( ЦРП ) ХНТУСГ ім. П. Василенка

Запрошує студентів університету на 2019-2020 навчальній pік з 01 жовтня 2019 року.
         У нас Ви зможете отримати наступні робітничі професії:

• оператор комп’ютерного набору (термін навчання – 6 місяців, вартість навчання – 1000 грн.);
  • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування з електродопуском до 1000 В (термін навчання – 9 місяців, вартість навчання – 1280 грн.);
  • тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1, А2, В1, В2, В3) (термін навчання – 9 місяців, вартість навчання – 1850 грн. без вартості дизельного пального); для студентів 3-ого курсу ННІ МСМ, спеціальність «Агроінженерія», ННІ ТС, спеціальність «Галузеве машинобудування» (термін навчання – протягом року, вартість навчання – 380 грн. без вартості дизельного пального);
  • мельник (термін навчання – 2,5 місяці, вартість навчання – 830 грн.);
  • лісоруб (термін навчання – 6 місяців, вартість навчання – 665 грн.);

– електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах з електродопуском до 1000 В (термін навчання – 1рік, вартість навчання – 2120 грн.);

•  обліковець з реєстрації бухгалтерських даних (бухгалтерія) (термін навчання – 1 рік, вартість навчання – 1325 грн.2220);
    • кухар (термін навчання – 1 рік, вартість навчання – 2020 грн.);
    • квітникар (термін навчання – 6 місяців, вартість навчання – 1130 грн.).
    • кондитер (термін навчання – 1 рік, вартість навчання – 2280 грн.);
    •  робітник фермерського господарства, кваліфікація Тваринник (термін навчання – 6 місяців);
    •  робітник фермерського господарства, кваліфікація Дояр (термін навчання – 6 місяців);
    •  робітник фермерського господарства, кваліфікація Тваринник, Тракторист (категорія А) (термін навчання – 1 рік);

Початок занять з 01 жовтня 2019 року.

За додатковою інформацією звертатися в ЦРП ( пр-т Московський 45, кімната 212 А , тел. 732 88 40), на сайті університету http://www.khntusg.com.ua/uk/node/164 та в дирекції інститутів.УВАГА! ОСТАННЯ МОЖЛИВІСТЬ!

Слухачі курсів по робітничій професії 8331 “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, що не склали раніше іспити Держпродспоживслужбі в Харківській області!

Вам необхідно до 11.09.2018 звернутися до ЦРП для оформлення пакету документів, необхідних для здачі повторного іспиту, який відбудеться 12.09.2018 року о 9-00 за адресою Московський проспект,45.

Більше такої можливості у вас не буде!

Шановні студенти, слухачі курсів по робітничій професії 8331 “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, що не склали 21.05. 2018 року іспит Держпродспоживслужбі в Харківській області! Вам необхідно в найближчій час звернутися до ЦРП для оформлення пакету документів, необхідних для здачі повторного іспиту, який відбудеться 13.06.2018 року о 1000 за адресою Московський проспект,45.

Повідомляємо вам радісну новину – центр робітничих професій нарешті отримав усі дозвільні документи на друк ваших свідоцтв. За отриманням свідоцтв звертатися в ЦРП (Московський проспект, 45, каб. 212), попередньо зателефонувавши за телефонами 732 88 40 або 067 727 90 75.

Звертаємося до студентів всіх ННІ університету – ще є час зорієнтуватися та визначитися з робітничою професією, яка вам до вподоби і дасть можливість покращити матеріальний стан вас та вашої родини.

Хотілось би відмітити кращих випускників ЦРП, які отримали декілька робітничих професій:

студент ННІ ЕКТ Васильєв Олександр Сергійович, студент ННІ МСМ Гнатенко Дмитро Вікторович, студенти ННІ ТС Завада Андрій Михайлович , Харченко Сергій Олексійович, Родіонов Роман Васильович.

Студент ННІ ТС Захаров Андрій Вадимович отримав дві робітничі професії («Лісоруб» та «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах») і планує до закінчення університету отримати ще дві професії.

Приклад, гідний наслідування!

Чекаємо на вас!