ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

23 листопада 2019 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка (вул. Алчевських, 44) відбудеться День відкритих дверей, під час якого старшокласники, їхні батьки та освітяни зможуть познайомитися з професорсько-викладацьким складом університету та його освітніми і науковими можливостями. Також вони зможуть дізнатися про умови вступу до університету та особливості вступної кампанії 2020 року.

Під час заходу буде проведено реєстрацію учасників Всеукраїнської Університетської Олімпіади вступників з таких предметів: українська мова і література, фізика, математика, географія, іноземна мова, історія України. Учасникам Олімпіади отримають сертифікати та до 20 додаткових балів до вступного балу, що суттєво підвищить шанси для вступу до університету на бюджетну форму навчання.

Початок заходів Дня відкритих дверей о 9:00. Офіційна частина з 10:30. Просимо повідомити про це всіх зацікавлених осіб і адміністрації навчальних закладів (шкіл, коледжів, ліцеїв, ПТУ).