ЗУСТРІЧ ІЗ ГОЛОВОЮ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ С.І. ЧЕРНОВИМ

Сьогодні, в ХНТУСГ відбулася зустріч студентів та викладачів університету  з головою Харківської обласної ради, президентом Української асоціації районних та обласних рад, доктором наук з держуправління Сергієм Івановичем  Черновим, який прочитав публічну лекцію на тему реформи місцевого самоврядування, а також ознайомив присутніх з досягненнями і перспективами у цій сфері.

На початку зустрічі С.І. Чернов привітав студентів та викладачів університету з днем сільського господарства та днем студента, які відзначатимуться найближчої неділі, а також від Харківської обласної ради вручив грамоти групі викладачів. За вагомий внесок у розвиток науки і освіти такими грамотами, зокрема, були нагороджені: доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри «Транспортних технологій і логістики» Віктор  Анатолійович Войтов, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри біомедичної інженерії та теоретичної електротехніки Наталія Геннадіївна Косуліна, кандидат філософських наук, доцент, завідувач кафедри культурних універсалій Марина Олегівна Мазоренко та доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри тракторів і автомобілів Анатолій Тихонович Лебєдєв. До речі, під час свого виступу Сергій Іванович нагадав присутнім, що він є випускником університету, чим досі пишається, а Анатолій Тихонович Лебєдєв був його науковим керівником.

Також С.І. Чернов вручив подяку Харківської обласної ради магістранту науково-навчального інституту переробних і харчових виробництв Семену Новікову, який нещодавно став дворазовим чемпіоном світу з греко-римської боротьби.

Під час своєї лекції   С. І. Чернов детально ознайомив  студентів, викладачів та співробітників університету з основними напрямками реформи місцевого самоврядування в контексті децентралізації та добровільного об’єднання місцевих громад, а також докладно відповів на низку запитань.

Як зазначив голова Харківської обласної ради, головним фактором успіху реформи місцевого самоврядування були і будуть кваліфіковані та мотивовані кадри. Тому  підготовка таких кадрів є одним з пріоритетних  завдань закладів вищої освіти, зокрема й Харківського національного технічного університету сільського господарства імені П. Василенка, який він вважає одним з найкращих університетів в Україні.