AgroSpring 2019

З 19 по 21 лютого у міжнародному виставковому центрі (м. Київ) відбувалась виставкова подія «АгроВесна/AgroSpring 2019», що охопила три виставки: Зернові технології/Grain Tech Expo, Agro Animal Show/Агро Енімал Шоу, Фрукти, Овочі, Логістика/Fruit Vegatables Logistics.

Також у рамках виставки було проведено круглий стіл «Спільні кроки аграрного бізнесу та освіти в підготовці фахівців». У заході взяли участь представники провідних аграрних компаній, профільних асоціацій та закладів вищої освіти. Від Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка взяли участь: проректор з науково-педагогічної роботи Олексій Алфьоров, директор ННІ ПХВ Вадим Бредихін та декан факультету ТСЛ Андрій Кравцов. Наші співробітники на чолі з керівником мали можливість виступити і донести до понад 200 слухачів заходу інформацію про ХНТУСГ, інститутах та спеціальностях у ЗВО.