Відвідання Харківського художнього музею!

На сьогодняшній день постає актуальна проблема виховання у молоді ціннісного ставлення до історико-культурної спадщини. Пам’ятки історії та культури спільноти є унікальними свідченнями минулого, важливим джерелом історичного досвіду, що містить різнобічну інформацію про розвиток суспільства в минулому та сьогоденні.

Тому, в рамках духовного виховання, сьогодні студенти кафедри транспортних технологій і логістики першого року навчання відвідали Харківський художній музей.

Колекція музею – одна з найбільш старих і цінних за складом мистецьких зібрань України. Більшість студентів вперше відвідали музей, споруда якого також є архітектурною пам’яткою нашого міста. Цікаві експозиції, чудові роботи і “перлина” музею – “Запорожці…” захоплюють і вражають!