Вітаємо переможців олімпіади «Деревообробні та меблеві технології»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, 14–15 травня у ХНТУСГ відбувся заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Деревообробні та меблеві технології».

З напутніми словами до учасників олімпіади звернулись ректор Нанка О.В. перший проректор Лисиченко М.Л., проректор з науково-педагогічної роботи Алфьоров О.І., декан  факультету технологічних систем і логістики Кравцов А.Г. і завідувач кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ Суска А.А.

Заключний етап олімпіади складався з трьох турів: комп’ютерного тестування з загальнотехнічних і спеціальних дисциплін, письмового вирішення комплексного завдання і доповідей про результати науково-дослідних робіт.

У позаконкурсній програмі олімпіади брали участь студенти коледжів.

Призерами олімпіади стали:

1-е місце: Сорочинський Н.О. (Національний університет біоресурсів і природокористування України);

2-е місце: Дунець Р.В. (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка)

3-е місце: Чернуха А.С. (Чернігівський національний технологічний університет); Тарабан Д.А. (Харківський національний аграрний університет ім.В.В. Докучаева) .

Серед студентів коледжів і технікумів кращими були: Сотнікова О.А. (Великоанадольський лісотехнічний коледж імені Віктора Єгоровича фон Граффа), Новічков В.В. (Чугуєво-Бабчанський лісовий коледж), Самойлов К.О. (Харківський державний професійно-педагогічний коледж імені В.І. Вернадського).

У рамках культурної програми олімпіади учасники відвідали історичний центр Харкова та сад ім. Т. Шевченка..

Бажаємо успіхів учасникам олімпіади та керівникам студентських команд!