Вітаємо переможців олімпіади «Обладнання лісового комплексу»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, 20–21 травня в ХНТУСГ відбувся заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Обладнання лісового комплексу».

З напутніми словами до учасників олімпіади звернулись ректор Нанка О.В. перший проректор Лисиіченко М.Л., проректор з науково-педагогічної роботи Алфьоров О.І., декан  факультету технологічних систем і логістики Кравцов А.Г. і завідувач кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ Суска А.А.

Заключний етап олімпіади складався з трьох турів: комп’ютерного тестування з загальнотехнічних і спеціальних дисциплін, письмового вирішення комплексного завдання і доповідей про результати науково-дослідних робіт.

Призерами олімпіади стали:

1-е місце: Дембіцький В.М. (Національний лісотехнічний університет України)

2-е місце: Сироваткін Р.С. (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка); Рибак С.В. (Харківський національний університет Повітряних Сил імені І.Кожедуба)

3-е місце: Гочачко В.М. (Луцький національний технічний університет); Малюга В.В. (Таврійський агротехнологічний університет); Воробйов Д.С. (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка).

У позаконкурсній програмі олімпіади брали участь студенти коледжів. Серед них кращими були:

Редька М.Г. (Харківський державний професійно-педагогічний коледж імені В.І. Вернадського); Смик А.Л. (Чугуєво-Бабчанський лісовий коледж); Свєркалін С.І. (Великоанадольський лісотехнічний коледж імені Віктора Єгоровича фон Граффа).

У рамках культурної програми олімпіади учасники відвідали історичний центр Харкова та екопарк..

Бажаємо успіхів учасникам олімпіади та керівникам студентських команд!