СІП-фабрика запрошує

Напередодні державного іспиту студенти, які навчаються за спеціальність «Деревообробні та меблеві технології», мали змогу поспілкуватись з керівництвом підприємства СІП-фабрика. Назва компанії обумовлена використовуваною технологією зведення індивідуальних будинків з SIP-панелей (будівельна ізольована панель). Панель складається з деревинних плит та утеплювача, що обумовлює її малу масу та відмінні теплоізоляційні властивості

СІП-фабрика має власне виробництво SIP-панелей, архітектурне бюро, монтажний підрозділ і меблеве виробництво. Тож мова йшла про перспективи розвитку підприємства та працевлаштування цьогорічних випускників. Зазначимо, що на СІП-фабриці наші випускники мають добру репутацію, а керівництво задоволене набутим рівнем підготовки. Триватиме і співпраця з кафедрою деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ в навчанні студентів – зокрема, проведенні екскурсій та практичних занять на підприємстві.