ХНТУСГ!!!! Чому Ми? (#Вступ 2019 – день п’ятий)

Доброго дня, наш майбутній студент! Ми сподіваємося, що у наступному році, можливо, саме ти поповниш ряди нашої дружньої сім’ї і станеш гордо носити ім’я СТУДЕНТ ХНТУСГ!

Для цього є 5 причин:

* Якість надання наших освітніх послуг відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015!

*Університет має сучасну матеріально-технічну базу, що дозволяє готувати висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців на національному та міжнародному ринках праці.

*Наші студенти мають можливість проходити стажування та виробничу практику в США, Німеччині, Франції, Данії, Голландії, Австрії, Швеції, Чехії, Польщі, Швейцарії та інших країнах світу.

*На наших наукових конференціях, семінарах, олімпіадах та відеоконференціях завжди весело і цікаво!

*У нашому університеті тебе чекає насичене студентське життя.