1 (1)

До нового навчального року готові і сповнені ентузіазму!

28 серпня у ННІ ПХВ і факультеті ТСЛ відбувся традиційний захід, без якого вже багато років не розпочинається робота кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка – перевірка готовності підрозділів ЗВО до нового навчального року.

Комісію очолив – проректор з наукової роботи Мельник В.І.

До складу комісії увійшли: Бредихін В.В. – директор ННІ ПХВ;

Кравцов А.Г. – декан факультету ТСЛ;

Кускова С.В. – помічник ректора;

Біляєва О.С. – керівник навчального відділу.

Колективи кафедр підготували для членів комісії демонстраційні стенди з актуальними науково-методичними розробками і представили оновлені аудиторії та лабораторії, нове і модернізоване обладнання.

Проректор з наукової роботи Віктор Мельник привітав колективи кафедр з початком нового навчального року та побажав наснаги, високих заробітних плат і студентів, що бажають навчатись.